Meble kuchenne

  1. Home
  2. keyboard_arrow_right
  3. Meble kuchenne

Meble kuchenne na wymiar

Zaprojektujemy, a następnie wykonamy dla Ciebie wszelkiego rodzaju meble kuchenne.

Najpierw usiądziemy z Tobą i wysłuchamy Twoich pomysłów i potrzeb, później doradzimy i zaproponujemy rozwiązania. Następnie wykonamy dla Ciebie projekt w technice 3D, który wspólnie omówimy. Nie martw się nie pobieramy żadnych opłat za wprowadzanie poprawek. Później już tylko zatwierdzisz projekt podpiszemy umowę i przystąpimy do realizacji.

Jeśli masz już projekt, to omówimy go, być może ulepszymy i zrealizujemy.

 

Dlaczego warto wybrać meble kuchenne na wymiar?

Argumentów jest wiele. Pierwszym nasuwającym się od razu jest niepowtarzalność i wyjątkowość każdego zestawu, ciekawy design i dopasowanie do wymiarów pomieszczenia. Są też zalety bardzo praktyczne. Meble są nieporównywalnie bardziej trwałe niż te kupowane w dużych sieciowych sklepach. Zarówno pod katem materiałów, obróbki jak i mechanizmów. Co więcej masz możliwość pełnego zagospodarowania przestrzeni i nie musisz się martwić, że gdzieś ją „tracisz”.

 

Co wyróżnia tworzone przez nas meble?

Obróbka materiałów

Jeśli chodzi o materiały to prawda jest taka, że niemal wszystkie firmy mają dostęp do tych samych “budulców”. Ale czy wiesz jak wiele zależy od obróbki? Dokładamy wszelkich starań, by elementy składowe naszych mebli były obrobione i wykończone trwale i estetycznie. Ma to bezpośrednie przełożenie na żywotność mebli.

Doświadczeni montażyści

Nasza ekipa montażowa składała kuchnie dobrze ponad 250 razy i doskonale wie jak poradzić sobie z krzywizną ścian, czy trudno dostępnymi miejscami. Nie raz musimy wykazać się pomysłowością by finalny efekt był tym oczekiwanym.

Co więcej czy wiesz, że większość zawiasów i innych okuć meblowych ma dożywotnią gwarancję, ale tylko w momencie ich poprawnego zamontowania? Nie jest to wcale takie proste jak się może wydawać. Wymaga wprawy i zwracania uwagi na mikro szczegóły.

W jakich stylach wykonujmy meble?

 

Odpowiedź jest prosta – tak naprawdę każdym. Jeśli nie masz pomysłu na styl swoich mebli zastanów się nad którymś z wymienionych poniżej:

 

Styl nowoczesny

Korzysta z najnowszych światowych trendów, które obecnie stawiają głównie na minimalizm. Meble charakteryzują się ostrymi, lekkimi, geometrycznymi kształtami nawiązującymi do modernistycznego funkcjonalizmu. Dużo jest podświetleń, powierzchni przeszklonych i metalowych.

Czytaj więcej.

 

Styl angielski

Łączy elegancję, funkcjonalność i estetykę. Drewniane meble w ciepłych pastelowych barwach powinny być bogato zdobione. Tu również ważną rolę odgrywają liczne dodatki, m.in. porcelanowe figurki, ozdobne wazony, kwiaty czy serwetki.

Czytaj więcej.

 

Styl skandynawski

Charakteryzuje się prostotą, minimalizmem i funkcjonalnością. Króluje w niej biel, czerń i naturalne drewno, ale kolorowe dodatki ocieplają jej wnętrze.

Czytaj więcej.

 

Styl glamour

Eklektyczny, łączy w sobie style, przedmioty, które na pozór kompletnie do siebie nie pasują. Jest to obecnie jeden z najciekawszych i najbardziej kontrowersyjnych stylów. Dla jednych wymarzony dla innych kiczowaty.

Czytaj więcej.

Styl prowansalski

Kuchnia w tym stylu będzie niezwykle nastrojowa, klimatyczna, wręcz romantyczna. Drewniane meble powinny być bogato zdobione i polakierowane w jasne barwy.

Czytaj więcej.

 

Styl amerykański

Jest pełen przepychu,  różnorodności, można by rzec „na wypasie”, tak jak większość tego co amerykańskie. Charakterystycznym elementem są tzw. „wyspy kuchenne” i duża ilość dodatków – bibelotów, kolorowych naczyń itd.

Czytaj więcej.

 

Styl kolonialny

Meble wykonane w tym stylu będą wykonane z ciemnego egzotycznego drewna bądź jego imitacji, mniej lub bardziej bogato rzeźbione. Elegancja rodem z wiktoriańskich domów.

Czytaj więcej.

 

Styl rustykalny

Najprościej da się go określić jako „babciny”, wiejski,  ale w bardzo pozytywnym znaczeniu.  Ceniony za sielskość i naturalność. Charakteryzuje się m.in. stosunkowo prostymi, ciężkimi drewnianymi meblami i stylizowanymi dodatkami.

Czytaj więcej.

Menu