Meble łazienkowe, pokojowe

Meble łazienkowe, pokojowe, każde inne

Nasza firma oczywiście zaprojektuje i wykona dla Ciebie nie tylko meble kuchenne, ale także każde inne, w tym przede wszystkim meble łazienkowe, biurowe, do salonu czy pokoju dziecka.

Proces pracy wygląda identycznie jak w przypadku realizacji mebli kuchennych. Spotykamy się, wysłuchujemy Twoich pomysłów i propozycji, przygotowujemy projekt 3D, Ty zgłaszasz swoje poprawki, akceptujesz wycenę, a my przystępujemy do ekspresowej realizacji.

Tutaj również masz do dyspozycji wszelkie dostępne style projektowania mebli i wystroju wnętrz. Jeśli chcesz poczytać o nich więcej zajrzyj do zakładki meble kuchenne.

W przypadku realizacji zamówienia na meble łazienkowe, doradzimy także w kwestii wyboru wanny, lustra, prysznica czy umywalki, które są nieodłącznym elementem całego wystroju.

Ogólnie rzecz biorąc możesz z naszej strony liczyć nie tylko na projekt i wykonanie mebli, ale także całą kompleksową aranżację wnętrz.

Kompleksowe Aranżacje Wnętrz

Nie tylko zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie meble, ale także zajmiemy się kompleksową aranżacją wnętrz. Aby Twoje wnętrze mogło w pełni zachwycać trzeba zadbać o wiele szczegółów.

Współpracujemy z architektami, którzy kompleksowo zatroszczą się o Twoje mieszkanie. Wspólnie wybierzecie kolor ścian, podłogę czy glazurę. Zatroszczą się oni też o wszelkiego rodzaju dodatki i ozdoby.

Kamień, szkło, lustra czy tapicerowane siedziska to elementy, które zrobią dla Ciebie współpracujący z nami od lat fachowcy.

Menu